Torby termoizolacyjne na insulinę

torba termiczna na leki / torby izotermiczne na leki / torby na leki

Torba termiczna do leków (np. torba na insulinę) przeznaczona jest do transportowania medykamentów szczególnie wrażliwych na temperaturę. Torba termoizolacyjna do leków, zwana także izotermiczną, to torebka wykonana z folii aluminiowej z zamknięciem strunowym pozwalająca utrzymać wewnątrz niską temperaturę w czasie transportu. Ma to duże znaczenie podczas przenoszenia leków z apteki do domu i dotyczy najczęściej insuliny i szczepionek, produktów termolabilnych, czyli wrażliwych na wysoką temperaturę. Torba do insulin i innych leków wymagających przechowywania w niskiej temperaturze to obowiązkowe wyposażenie między innymi osób chorujących na cukrzycę w ofercie posiadamy także etui na peny insulinowe. Insulina, szczepionki i inne tego typu medykamenty ze względu na zawartość substancji czynnych, pod wpływem temperatury ulegają rozkładowi. Torebki termoizolacyjne doskonale chronią leki przed podwyższoną temperaturą. Produkowana przez naszą firmę torba do insulin i innych czułych na temperaturę medykamentów spełnia wymagania stawiane przez farmaceutów. Ponieważ torba na lekarstwa jest produktem wielokrotnego użytku, nadaje się ona, jako nośnik przekazu informacyjnego. Istnieje możliwość wykonania nadruków reklamowych na torbie. Dla przykładu na torebce można umieścić dane teleadresowe apteki, logo, informacje o godzinach otwarcia itp. Torba termiczna do leków z nadrukiem indywidualnym jest chętnie zamawiana przez hurtownie farmaceutyczne, sieci aptek, grupy zakupowe, jak i apteki indywidualne. Częścią naszej oferty są także coraz bardziej popularne materiałowe siatki ekologiczne.

Sprawdzona jakość

Zaopatrując się w kasetkę na leki u producenta nośników informacji możecie liczyć na solidny wyrób. Nie musicie się Państwo martwić, że pudełko na leki spadnie z półki. Podobnie jak każda nasza torba termoizolacyjna czy też etui na pen insulinowy, kasetka na leki będzie Wam służyć przez długie lata. Pojemniki są dostępne w wielu kolorach. Zamawiając, można wybrać określony kolor pudełka na leki, a dzięki podzieleniu całości na trzy części nie ma powodów by martwić się o pomieszanie leków

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że posiadamy bardzo zróżnicowany asortyment. Wytwarzamy między innymi ratujące nieraz życie opaski silikonowe, a także niejeden model torby do insuliny torby termicznej do leków i etui na recepty.