Pudełka na leki, pojemniki na leki

Kasetka na leki / etui na lek

Oferowane przez nas pojemnik na leki to produkt w formie wygodnej, łatwo otwieranej, plastikowej kasetki na leki. Wszystkie pudełka do leków mają wyraźny podział na trzy pory dnia: rano, południe i wieczór. Umożliwiają one prawidłowy podział i dozowanie leków oraz zapobiegają omyłkowemu ich zażyciu czy też pominięciu. Jest to istotne zwłaszcza dla osób starszych oraz takich, które przyjmują dużą ilość leków. Zarówno one same, jak i ich opiekunowie mogą w prosty sposób przygotować w pojemniku na leki odpowiednią ilość medykamentów na cały dzień lub na kilka dni, a także zorientować się, czy wszystkie leki zostały przez chorego zażyte. Produkowane przez nas pudełka na leki dostępne są w kilku kolorach. Jak mają wyglądać finalnie, to zależy tylko od klienta. Jesteśmy w stanie zaproponować dowolne rozwiązanie oraz nanieść nadruk promocyjne zgodnie z jego życzeniem. Możemy także sami zaproponować interesującą grafikę. Kasetki na leki wytwarzane są z wysokiej jakości tworzywa zapewniającego długie ich użytkowanie. W ofercie znajdą Państwo również torby papierowe z nadrukami.

Pojemniki są dostępne w kilku kolorach. Zamawiając, można wybrać określony kolor pudełka.

Sprawdzona jakość

Zaopatrując się w kasetkę na leki u producenta nośników informacji możecie liczyć na solidny wyrób. Nie musicie się Państwo martwić, że pudełko na leki spadnie z półki. Podobnie jak każda nasza torba termoizolacyjna czy też etui na pen insulinowy, kasetka na leki będzie Wam służyć przez długie lata. Pojemniki są dostępne w wielu kolorach. Zamawiając, można wybrać określony kolor pudełka na leki, a dzięki podzieleniu całości na trzy części nie ma powodów by martwić się o pomieszanie leków

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że posiadamy bardzo zróżnicowany asortyment. Wytwarzamy między innymi ratujące nieraz życie opaski silikonowe, a także niejeden model torby do insuliny torby termicznej do leków i etui na recepty.