Torby papierowe / Torebki papierowe

Torby z nadrukiem to skuteczna forma reklamy i promocji praktycznie każdej firmy. Znamy je wszyscy doskonale i codziennie dostrzegamy w przestrzeni publicznej. Estetyczna torba papierowa z dużą powierzchnią do zadruku jest doskonałym nośnikiem treści reklamowej. Produkujemy torby papierowe w różnych formach z uszami oraz bez uszu, torby wielokrotnego użytku i jednorazowe. Część oferty to torby z nadrukiem uniwersalnym, które mogą być używane w każdej aptece. Jeśli jednak chcieliby Państwo zaprezentować na torbie papierowej swoją aptekę, podając jej nazwę, adres oraz inne treści to oferujemy opcję nadruku indywidualnego. Jesteśmy przygotowani na konsultacje w kwestiach wyboru wzoru torby oraz treści i formy nadruku. Nasze torby papierowe z nadrukiem to trwałe, wygodne i estetyczne produkty, ułatwiające klientom aptek zakupy, a ich właścicielom umożliwiające skuteczną promocję. Jako producent artykułów pomocnych pacjentowi proponujemy także silikonowe opaski na rękę z identyfikacją grupy krwi lub informacją o cukrzycy.

Torba papierowa, jednorazowa bez uszu z nadrukiem uniwersalnym

Podstawa naszej oferty w zakresie toreb z nadrukiem. Możliwe jest wytworzenie tego produktu w dwóch rozmiarach – mniejszym i większym. Przeznaczona jest raczej do pakowania mniejszych zakupów.

Torba papierowa biała z uszami z nadrukiem indywidualnym

Ta torba jest wygodniejsza przy noszeniu zakupów. Jest jedną z częściej wybieranych przez kontrahentów do produkcji i robienia nadruku. Wynika to prawdopodobnie z bardzo dobrego efektu, jaki daje nadruk na białym tle.

Torba szara z uszami z nadrukiem indywidualnym

Osoby, które raz otrzymają torbę szarą z uszami, prawdopodobnie nie raz z niej skorzystają. Zmieszczą się w mniej mniejsze zakupy, a uszy zapewniają jej wygodne użytkowanie.

Torba biała z uszami z nadrukiem uniwersalnym

Oferujemy również torby białe z nadrukiem uniwersalnym. Jeżeli dana firma chce zamówić u nas torby, ale nie za bardzo wie, jaki nadruk sobie sprawić, postaramy się zaproponować jakieś rozwiązanie.

Sprawdzona jakość

Zaopatrując się w etui u producenta nośników informacji możecie liczyć na solidny wyrób. Nie musicie się Państwo martwić, że pudełko na leki spadnie z półki. Podobnie jak każda nasza torba termoizolacyjna czy też etui na pen insulinowy, kasetka na leki będzie Wam służyć przez długie lata. Pojemniki są dostępne w wielu kolorach. Zamawiając, można wybrać określony kolor pudełka na leki, a dzięki podzieleniu całości na trzy części nie ma powodów by martwić się o pomieszanie leków

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że posiadamy bardzo zróżnicowany asortyment. Wytwarzamy między innymi ratujące nieraz życie opaski silikonowe, a także niejeden model torby do insuliny torby termicznej do leków i etui na recepty.