Silikonowe opaski na rękę

Silikonowa opaska na rękę może w niektórych sytuacjach uratować życie. Wypadki zdarzają się często i niespodziewanie. W każdej chwili możemy ulec wypadkowi komunikacyjnemu lub innemu w miejscu publicznym. Skutkować to może doraźną pomocą lekarską lub nagłą operacją często wymagającą podanie krwi. Szybka informacja o posiadanej grupie krwi może zaważyć o życiu poszkodowanego. Niestety, często na próżno szukać informacji o grupie krwi w dokumentach przy osobie poszkodowanej, a osoby oznaczone skrótem ICE w telefonie mogą nie odbierać połączenia. Opaska z informacją o grupie krwi może uratować życie. Powinniśmy je nosić, aby w razie wypadku pomoc medyczna mogła szybko zidentyfikować naszą grupę krwi i udzielić pomocy. Silikonowe opaski na rękę również przydatne są w przypadku innych chorób. Najlepszym przykładem mogą być diabetycy. Informacji o cukrzycy u chorego trudno szukać w dowodzie osobistym lub w innych dokumentach. W przypadku utraty przytomności z powodu hipoglikemii często osoby z cukrzycą mylone są z ludźmi będącymi pod wpływem alkoholu. Wówczas informacja o chorobie nadrukowana na opasce silikonowej może uratować życie chorego. Wykonujemy na zamówienie w ilościach hurtowych oba typy opasek na rękę w dowolnych kolorach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również torby termiczne do leków skutecznie chroniące lekarstwa i środki medyczne wrażliwe na wysoką temperaturę.

Opaski z grupą krwi

W sytuacji, kiedy konieczne jest przeprowadzenie operacji zdarza się, że pacjentowi muszą zostać dostarczone jednostki krwi. Niestety, często na próżno szukać informacji o grupie krwi w dokumentach przy osobie poszkodowanej, a osoby oznaczone skrótem ICE w telefonie mogą nie odbierać połączenia. Opaska z informacją o grupie krwi może uratować życie.

Powinniśmy je nosić, aby w razie wypadku pomoc medyczna mogła szybko zidentyfikować naszą grupę krwi i udzielić pomocy.

Opaski dla diabetyków

OPASKI – wyłącznie ilości hurtowe (na zamówienie)

Podobnie jest w przypadku diabetyków. O tym, że ktoś choruje na cukrzycę nie dowiemy się z dowodu osobistego czy innych, które może mieć przy sobie (wskazywać na to może co najwyżej na przykład pełna torba do insulin lub etui na pen insulinowy). Często osoby z cukrzycą mylone są z ludźmi pod wpływem alkoholu – utrudniony kontakt, zaburzenia świadomości. Aby tego uniknąć, osoby chore na cukrzycę powinny nosić specjalne opaski.

Sprawdzona jakość

Zaopatrując się w etui u producenta nośników informacji możecie liczyć na solidny wyrób. Nie musicie się Państwo martwić, że pudełko na leki spadnie z półki. Podobnie jak każda nasza torba termoizolacyjna czy też etui na pen insulinowy, kasetka na leki będzie Wam służyć przez długie lata. Pojemniki są dostępne w wielu kolorach. Zamawiając, można wybrać określony kolor pudełka na leki, a dzięki podzieleniu całości na trzy części nie ma powodów by martwić się o pomieszanie leków

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że posiadamy bardzo zróżnicowany asortyment. Wytwarzamy między innymi ratujące nieraz życie opaski silikonowe, a także niejeden model torby do insuliny torby termicznej do leków i etui na recepty.