Etui na recepty

Etui na recepty to bardzo praktyczne produkty pozwalające na bezpieczne przechowywanie recept. Oddają duże usługi przede wszystkim osobom roztargnionym oraz starszym. Etui chronią recepty przed zniszczeniem lub zagubieniem. Są to poręczne okładki produkowane w różnych formach oraz wzbogacone nadrukiem. Jesteśmy w stanie wykonać wzór etui na receptę zgodnie z projektem i życzeniem klienta. Naszym głównym zadaniem jest to, aby informacje nadrukowane na etui były wyraźne i informowały o tym, czego życzy sobie zleceniodawca. Produkujemy etui w formie małego portfelika umożliwiające składanie, etui proste do przechowywania recept, których nie da się złożyć oraz bardzo atrakcyjne etui na karty stałego klienta lub płatnicze ze specjalną kieszonką na recepty. Ciekawą propozycją jest etui na telefon z miejscem do przechowywania recept. Wszystkie nasze etui na receptę wykonane są estetycznie z materiałów pozwalających na ich długie użytkowanie. Na produktach wykonujemy prawie każdy rodzaj nadruku, czytelnie i z gwarancją trwałości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przydatnych dla klientów aptek etui na recepty. Jesteśmy także producentem innych produktów pomocnych pacjentowi, choćby takich jak pudelka na leki.

Etui na recepty składane

Ten model etui na recepty ma typ portfelika. Oprócz tego, że możliwe jest umieszczenie w nim recepty, to posiada specjalne miejsca na kartę płatniczą pacjenta, a także kartę stałego klienta.

Etui na recepty proste

Produkujemy etui na recepty proste – nie wszystkie recepty bowiem da się złożyć i zmieścić w dużo mniejszym opakowaniu. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie nadruku.

Etui na recepty na telefon komórkowy

Etui na recepty to nie wszystko. Oferujemy także specjalnie przygotowane etui na telefon komórkowy. Dzięki przygotowanej folii chroniącej, w czasie trzymania w niej telefonu możliwe jest korzystanie z telefonu dotykowego.

Etui na recepty na jedną kartę

Posiadamy modele etui na recepty przygotowane do przechowywanie pojedynczych kart. Na produkcie wykonujemy niemal każdy typ nadruku.

Sprawdzona jakość

Zaopatrując się w etui u producenta nośników informacji możecie liczyć na solidny wyrób. Nie musicie się Państwo martwić, że pudełko na leki spadnie z półki. Podobnie jak każda nasza torba termoizolacyjna czy też etui na pen insulinowy, kasetka na leki będzie Wam służyć przez długie lata. Pojemniki są dostępne w wielu kolorach. Zamawiając, można wybrać określony kolor pudełka na leki, a dzięki podzieleniu całości na trzy części nie ma powodów by martwić się o pomieszanie leków

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że posiadamy bardzo zróżnicowany asortyment. Wytwarzamy między innymi ratujące nieraz życie opaski silikonowe, a także niejeden model torby do insuliny torby termicznej do leków i etui na recepty.